Електрообігрівачі


Електричні мережі дозволяють з мінімальним втратами транспортувати

екологічно чистий вид енергії на будь-які відстані. У більшості розвинених країн електроенергія стоїть дешевше, ніж природне паливо, що спалюється в сільських і міських котельних. Це особливо актуально для регіонів, доставка в які вугілля, нафти і газу вимагає значних матеріальних витрат. До того ж, спалювання органічного палива з метою отримання електроенергії далеко від мегаполісів з високою щільністю населення, мабуть, є на сьогоднішній день єдиною умовою забезпечення відносної екологічної чистоти.
Побутові електроопалювальні прилади прості і безпечні в експлуатації,

компактн і гігієнічні, сумісні з системами автоматичного управління мікрокліматом приміщення. Вони не спалюють кисень в повітрі і не виділяють продукти згорання.
В Росії, де електроенергія, що отримується на численних електростанціях, була і поки залишається найдешевшим після газу видом палива, системи електричного опалювання не набули, проте, широкого поширення. Цей вид опалювання знайшов застосування в районах з дорогим паливом, що привезло, на півдні країни, в курортних зонах і місцях, розташованих поряд з гідроелектростанціями. У містах, де історично споруджувалися системи водяного опалювання, електричні опалювальні прилади в будинках використовувалися лише для часткового опалювання. Значно рідше там, де дозволяла потужність трансформаторної підстанції, електричне опалювання цілеспрямовано робилося основним.